school

Сьогодні НВК «ЗОШ №14 – багатопрофільний ліцей «Лідер» – це:

-            одна з найбільших шкіл Горлівки (31 клас – 841 учень; 26 класів – з українською мовою навчання; 11 ліцейних класів – економіко-правовий, математичний, гуманітарно-естетичний профілі);

-            лідер рейтингу шкіл міста (220 переможців міських  олімпіад за всіма базовими дисциплінами; 22 переможця обласних олімпіад; 1 переможець Всеукраїнської олімпіади; 117 медалістів);

Ісакієва Л.В.

-            лауреат конкурсу «100 кращих шкіл України», Всеукраїнської акції «Флагмани освіти і науки України», нагороджений медаллю ім. П. Горлова, учасник обласного проекту «Школа майбутнього»; нагороджений дипломом за активну участь в інноваційній модернізації національної системи освіти на Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011», а також дипломом та бронзовою медаллю в номінації «Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій».

-            відмінна команда педагогів, професіоналів високого рівня, яку очолює директор Ісакієва Людмила Вікторівна, учитель вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України, лауреат конкурсу «100 кращих керівників шкіл України», нагороджена медалями Сухомлинського, Горлова, знаком «Визнання»

Наша школа – сучасний навчальний заклад, який створює особливі умови виховання людини культури. Тут учень формується не тільки як майбутній компетентний спеціаліст, а і як розвинена особистість, індивідуальність якої плекається вчителями-професіоналами. В нашій школі учень має можливість:

-            Займатись науковою роботою, розробляти та реалізовувати власні проекти у шкільній Малій Академії Козацтва.

-            Приймати активну участь у міських, обласних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, кожний школяр може увійти в шкільний та міський банки даних обдарованих дітей та отримати стипендію за особливі досягнення.

-            З метою підготовки до навчання у шкільному закладі працює школа раннього розвитку «Малюк» для дітей дошкільного віку.

Для школярів закладу працюють гуртки та студії Парку відкритих студій:

-          Євроклуб;

-          Студія Іноземних мов (німецька, англійська);

-          Студія «Сучасне українське ділове мовлення»;

-          Студія «Якісні і кількісні хімічні задачі»;

-          Гуртки хореографії (народного та бального танцю);

-          Гурток бардівської пісні;

-          Студія «Вокальна»;

-          Студія «Задачі економічного змісту»;

-          Студія «Сходинки до інформатики»;

-          Студія технічної творчості.

Вам варто обрати НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №14 – багатопрофільний ліцей «Лідер», якщо Ви бажаєте:

-          надати дитині відмінну освіту;

-          гарантувати дитині вступ до кращих ВНЗ України;

-          розвивати творчі здібності дитини;

-          залучити її до святинь українського народу;

-         забезпечити дитині літнє оздоровлення та зайнятість у вихідні дні. Щорічно школярі у вересні та травні відпочивають у м. Святогір‘я, у липні – на березі Чорного моря (м.Феодосія) у профільному таборі «Лідер».