Декабрь 2010

В январе Дни рождения празднуют…

ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Самойленко Людмила Сергеевна

Боровая Ольга Анатольевна

Ковалёва Ирина Олеговна

Дрозд Виктория Федосеевна

Саморядова Юлия Николаевна

Сухаревская Елена Евгеньевна


Поздравляем с Новым 2012 годом!

Поздравляем с самым лучшим,
Древним праздником веселым,
Самым нежным и певучим,
Белоснежным годом новым;
Пусть придут в году грядущем
К Вам удача и успех!
Пусть он будет самым лучшим,
Самым радостным для всех!
Пусть для вас – людей хороших,
Не боящихся забот
Будет он не просто новый,
А счастливый новый год!

Вітаємо переможців та призерів міських олімпіад, предметних та творчих конкурсів, спортивних змагань!

З астрономії

Васильченко Ілля 11-М – ІІІ м. (уч. Демочка Н.П.)

Репетій Катерина 11-М – ІІІ м. (уч. Демочка Н.П.)

З німецької мови

Зогова Ксенія 6-А – І м. (уч. Голодюк Л.М.)

Нерезова Тетяна 9-Б – І м. (уч. Голодюк Л.М.)

Нікульшин Дмитро 6-А – ІІ м. (уч. Голодюк Л.М.)

З екології:

Семенюк Віолетта 10-Б – І м. (уч. Муравйова Л.М.)

Хруль Євген 10-Б – І м. (уч. Муравйова Л.М.)

Гавриленко Ганна 10-Б – ІІ м. (уч. Муравйова Л.М.)

З англійської мови:

Пац Еветта 8-А – ІІІ м. (уч. Курасова О.В.)

Штирікова Марія 8-А – ІІІ м. (уч. Романенко Н.Є.)

Камшилова Ганна 10-Б – ІІІ м. (уч. Удод Т.В.)

ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу

української та студентської молоді ім. Тараса Шевченка:

Переможниця Ігошина Олеся 7-Б (уч. Дерябіна Г.Б.)

Лауреат Зогова Ксенія 6-А (уч. Дерябіна Г.Б.)

З основ економіки:

Бакланова Ольга 9-В – ІІІ м. (уч. Нікітенко Н.М.).

З правознавства: 

(уч. Кривощапова Н.І.)

.

Скиба Марина 9-Б – І м.

Павлова Ірина 10-А – ІІ м.

Репетій Катерина 10-М – ІІІ м.

Буряченко Влада 9-В – ІІІ м.

.

Призери першості Донецької області

з л/а багатоборства та легкої атлетики:

Гурей К. - І м. (60 м, біг з бар’єром), І м. (150 м), І м. (600 м)

Альохіна О. - ІІ м. (стрибки у довжину), ІІІ м. (600 м)

Клименко Є. - ІІІ м. (багатоборство)

Мартинюк М. - ІІІ м. (60 м, біг з бар‘єром), ІІІ м. (60 м), ІІІ м. (150 м)

Файзуллаєва С. - І м. (300 м), І м.  (600 м)

Файзуллаєв Р. - ІІ м. (600 м)

Дегтяр В. - ІІІ м. (600 м)

Шерматова Р. - ІІ м. (естафета)

З трудового навчання:

Савченкова Олександра 8-А – ІІІ м. (уч. Савченко Т.В.)

Переможці ІІ етапу міського конкурсу
з української мови ім. П. Яцика:

Аксенкова Сусанна 6-А – ІІ м. (уч. Дерябіна Г.Б.)

Нерезова Тетяна 9-Б – ІІ м. (уч. Щербан О.В.)

Савченко Катерина 10-Б ІІІ м. (уч. Ковальова І.О.)

З математики:

Єпіхов Юрій 10-Б – І м (уч. Данько Л.Г.)

Скіба Марина 9-Б – І м. (уч. Самойленко Л.С.)

Гарб’як Анастасія 7-А – ІІІ м. (уч. Маналатій С.Б.)

З хімії:

Єпіхов Юрій 10-Б – І м. (уч. Тарханова Л.І.)

Скіба Марина 9-Б – ІІІ м. (уч. Борова О.А.)

З російської мови:

Штирікова Марія 8-А – І м. (уч. Панкова О.В.)

Пац Еветта 8-А – ІІ м. (уч. Панкова О.В.)

З української мови:

Пац Еветта 8-А – І м. (уч. Ковальова І.О.)

Нерезова Тетяна 9-Б – ІІІ м. (уч. Щербан О.В.)

З історії:

Легостаєв Іван 8-А – І м. (уч. Рубежанська Т.І.)

Скіба Марина 9-Б – ІІ м. (уч. Рубежанська Т.І.)

Буряченко Владислава 9-В – ІІІ м. (уч. Рубежанська Т.І.)

Єпіхов Юрій 10-Б – ІІІ м. (уч. Рубежанська Т.І.)

З фізики:

Репетій Карина 8-А – ІІІ м. (уч. Єригіна О.В.)

Єпіхов Юрій 10-Б – ІІ м. (уч. Сухаревська О.Є.)

З біології:

Легостаєв Іван 8-А – ІІ м. (уч. Борова О.А.)

З географії:

Легостаєв Іван 8-А – ІІІ м. (уч. Саморядова Ю.М.)

кубок переможця

Переможцями краєзнавчої олімпіади стала команда «Лідер» (уч. Саморядова Ю.М.):

Скіба Марина 9-Б

Маматченко Микита 10-Б

Богачук Олена 10-Б

Макаров Макар 10-Б

Васильченко Ярослав 10-Б

Белокобильський Євген 9-Б

Нагороди закладу

2013 р.

Нагородження за активну участь і представлення освітніх інноваційних технологій.

2011 р.

Перемога у виставочному рейтингу в номінації «Упровадження в навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій».

……………………………..


2010 р.

Лауреат Всеукраїнської громадської акції «Флагмани Освіти та Науки України».

…………………………………..

Нагороджений медаллю Петра Горлова.

2009 р.

Нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України за особливий внесок у розвиток освітніх інновацій.

…………………………………….

2007 р.


Директор Ісакієва Л.В. – дипломант Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих керівників шкіл України».

……………………….

2006 р.

Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України» у номінації «Школа педагогічного пошуку».

………………………………………..

Досвід діяльності закладу активно представлений на міському, обласному та Всеукраїнському рівнях

2007 р.

На обласній науково-практичній конференції «Модернізація системи управління освітою на державно-громадських засадах».
На Всеукраїнській науково-пошуковій конференції «Модель компетентного випускника 12-річної школи: сутність, пріоритети, пошук відповідей на виклики ХХІ століття».

2008 р.

На Міжнародній науково-практичній конференції «Компетентнісно орієнтована освіта: досвід, проблеми, перспективи». Читати далі »

Поиск
Архивы